Opis:


Aranżacja kuchni wymaga uwzględnienia specyficznych warunków panujących w tym pomieszczeniu. Podczas przygotowywania posiłków w niektórych strefach panuje wysoka temperatura, wilgotność, powstają zachlapania. Aby uniknąć zniszczenia powierzchni mebli oraz trwałego zabrudzenia czy odbarwienia ścian, warto zdecydować się na materiały, które są wytrzymałe i przeznaczone do kuchennych zastosowań.

Oferta przedsiębiorstwa Qubaglass obejmuje – oprócz drzwi, balustrad czy kabin wykonanych ze szkła – również szklane panele do montowania tuż nad blatem roboczym w kuchni. Dzięki zastosowaniu solidnego szkła hartowanego o grubości aż 4 mm taka zabudowa bez problemu wytrzyma ciepło w pobliżu kuchenki czy piekarnika oraz parę wodną. Ze względu na to, że szkło nie wchodzi w reakcję z substancjami takimi jak kwasy czy tłuszcze, nie zmienia swego wyglądu nawet przy długim kontakcie z nimi.

Szkło jest nie tylko bardzo estetycznym oraz uniwersalnym materiałem, pasującym do wnętrz urządzonych w dowolnym stylu, ale i łatwym do utrzymania w czystości. Do czyszczenia wystarczy mokra ściereczka, a w razie poważnych zabrudzeń można też skorzystać z ogólnodostępnych preparatów – powierzchnia jest odporna na zarysowania i zmatowienie. Brak fug czy jakichkolwiek wgłębień ułatwia mycie.

Panel szklany może mieć także nałożoną grafikę. Na tylnej ściance umieszczany jest cyfrowy nadruk wysokiej jakości. Klienci mogą wybierać zarówno z katalogu dekoracji oferowanego przez firmę, jak i skorzystać z własnego wzoru. Najpopularniejsze są zdjęcia roślin, owoców i warzyw, ale równie często pojawiają się krajobrazy lub graficzne motywy. W przypadku kuchni minimalistycznych z meblami ładnie komponują się tafle o jednolitym kolorze lub przedstawiające ceglaną lub betonową ścianę.

Decydując się na zamontowanie panelu wykonanego ze szkła, dobrze jest zlecić także przeprowadzenie fachowego pomiaru. Ma to szczególne znaczenie, gdy w tafli konieczne jest wycięcie otworów na kontakty lub przełączniki. Precyzja wpływa na efekt wizualny, ale też na bezpieczeństwo użytkowania.

O firmie:


Firma: Qubaglass

Adres: Orkana 18B

Miejscowość: Rabka-Zdrój

Kod pocztowy: 34-700

Telefon: 535 273 006

Domena: https://qubaglass.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów

FHU APIS Pitoń Marcin

Zakopane

Jan Byczkowski Fotografia

Zakopane