Opis:


Funkcjonalny i dopasowany do profilu danej działalności przenośnik rolkowy przyda się w każdym przedsiębiorstwie. Jego niewątpliwą zaletą jest uniwersalność zastosowania. Może być użyty jako część maszyny produkcyjnej, stanowiąc istotne ogniwo łączące dwa punkty dozowania lub pakowania, albo też być jej ostatnim punktem, gdzie gotowy produkt jest przygotowany do odbioru, etykietowania oraz dystrybucji.

Firma Remitech sp. z o.o. sp. k. jest znanym i cenionym na rynku dostawcą gotowych i sprawdzonych rozwiązań w zakresie małego transportu. Wykonywany w całości w jego hali produkcyjnej przenośnik to produkt o wysokiej przydatności i wytrzymałości dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii scalania poszczególnych części oraz odpowiedniej jakości tworzywa, z którego powstały poszczególne elementy konstrukcji. 

Wykorzystanie tak prostego w obsłudze i eksploatacji, a jednocześnie wytrzymałego urządzenia do codziennej pracy znacząco zwiększa jej efektywność. Nie istnieje wtedy problem błędu ludzkiego, gdzie człowiek może podczas transportu danego składnika bądź produktu przypadkowo go upuścić lub zniszczyć w inny sposób. Tego typu wypadki są nieraz bardzo kosztowne i obciążając budżet firmy, generują spore straty. 

Wyposażenie przedsiębiorstwa w przenośniki wykorzystujące prostą konstrukcję opartą na ruchomych rolach jest też rozwiązaniem oszczędnym ze względu na niski koszt takiej inwestycji. Dzięki swojej wielofunkcyjności przenośniki można bowiem swobodnie przemieszczać, ustawiać w wygodnej w codziennej pracy konfiguracji oraz składać i przechowywać, gdy nie są chwilowo potrzebne. 

Tak kompleksowo działający produkt to wartościowa inwestycja, dająca wymierne efekty także w postaci zadowolenia pracowników. Dzięki zastosowaniu przenośnika są oni mniej eksploatowani, oszczędza się ich siłę fizyczną, a tym samym powiększa się wydajność. Powyższe usprawnienie wspomaga także zdrowie zatrudnionych w danej firmie osób. Pozwala pozbyć się przeciążenia pleców lub stawów, a tym samym niweluje koszty z tytułu skorzystania przez pracownika ze świadczeń chorobowych, czy nawet konieczność poddania się przez niego inwazyjnej operacji kręgosłupa.

Data dodania: 07-10-2020
O BLOGU
Źródło:
https://remitech.pl/przenosniki-rolkowe/


O firmie:


Firma: REMITECH RENATA MICHALSKA

Adres: Książąt Mazowieckich 15

Miejscowość: Czersk

Kod pocztowy: 05-530

Telefon: 48535388380

Domena: https://remitech.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa