Opis:


Wanna to jeden z najbardziej charakterystycznych elementów wyposażenia łazienkowego i choć wiele osób rezygnuje dziś z instalacji wanny na rzecz kabiny prysznicowej, która zajmuje nieco mniej miejsca, to jednak komfort kąpieli zapewniany przez dużą wannę jest nie do przecenienia. Jeżeli szukasz eleganckiej, trwałej, prostej w montażu wanny do swojej łazienki, polska firma Schedpol ma w swojej ofercie szeroki wybór tego typu sprzętu, wraz z dedykowanymi mu stelażami lub nośnikami ESP.

 

Na stronie internetowej https://www.schedpol.pl/wyposazenie-lazienek/wanny/ znajdziesz wszystkie modele wanien tej polskiej marki z kolekcji Schedline. Są to wanny akrylowe, które w odróżnieniu od klasycznych wanien stalowych są znacznie cieplejsze i przyjemniejsze w dotyku. Takie wanny charakteryzują się lepszymi właściwościami termoizolacyjnymi i wygłuszającymi. Napełnienie wanny akrylowej wodą, jest w zasadzie bezgłośne, a zatem wieczorne kąpiele przestają być dokuczliwe dla pozostałych domowników lub sąsiadów. Dzięki gładkiej powierzchni tego typu wanny łatwo utrzymać w nienagannej czystości. Poza tym są one również znacznie lżejsze od wanien stalowych, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań instalacyjnych, bezproblemowe w montażu. W ofercie firmy znajdziesz wanny w kilku wersjach wykończenia, w zestawie ze stelażem lub nośnikiem EPS. Wspomniany nośnik odpowiada za stabilizację wanny umieszczonej w wybranym punkcie łazienki i jednocześnie ułatwia jej zabudowę. Dzięki zastosowaniu nośnika EPS wannę można w sposób wygodny zainstalować nie tylko przy ścianie, ale również w centralnym punkcie, na środku łazienki.

 

Nowoczesne wanny akrylowe od polskiego producenta to gwarancja najwyższej jakości wykonania oraz możliwość sięgnięcia po dedykowane akcesoria techniczne, które ułatwią montaż wanny w dowolnym miejscu łazienki. Dzięki użyciu nowoczesnych technologii produkcji i doskonałej jakości materiałów wanny z kolekcji Schedline charakteryzują się niezwykle wysokim poziomem estetyki, ponadczasową trwałością i funkcjonalnością.

Data dodania: 07-07-2019
O BLOGU
Źródło:
https://www.schedpol.pl/wyposazenie-lazienek/wanny/


O firmie:


Firma: Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.

Adres: Przemysłowa 2

Miejscowość: Międzychód

Kod pocztowy: 64-400

Telefon: 95 750 51 50

Domena: https://www.schedpol.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

FivE-biuro

Poznań

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań