Opis:


Przebywanie na świeżym powietrzu przekłada się na lepsze zdrowie, samopoczucie a niekiedy też kondycję. Nic więc dziwnego, że wielu rodziców aranżuje ogrody z myślą o najmłodszych. Z reguły inwestują w przenośne baseny, trampoliny, piaskownice oraz zjeżdżalnie sprawdzające się u pociech w różnym wieku. Ciekawym rozwiązaniem może okazać się także drewniany domek ogrodowy dla dzieci, dostępny na stronie sebken.pl. Witrynę prowadzi przedsiębiorstwo specjalizujące się w sprzedaży wytrzymałych i bezpiecznych w użytkowaniu konstrukcji dla klientów o dużych wymaganiach.

Wyprodukowano je z ekologicznego i wolnego od szkodliwych substancji surowca, który pięknie się starzeje, rzadko nosi ślady użytkowania i nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Drewno można impregnować specjalnymi środkami, zabezpieczającymi przed wchłanianiem wilgoci i ułatwiającymi pozbywanie się zabrudzeń. Niektórzy nakładają także oleje, dzięki którym jego powierzchnia staje się delikatnie błyszcząca.

Proponowane domki są estetyczniejszą alternatywą dla ich odpowiedników z tworzyw sztucznych. Dają szansę stworzenia dodatkowej przestrzeni do zabawy oraz przechowywania dziecięcych rzeczy. Dzięki nim najmłodsi zyskują kryjówki, w których czują się dobrze i mogą w nich przebywać niezależnie od pogody. Mają one zadaszenia oraz przeszklenia, zapewniające dostęp do światła słonecznego. Zainteresowaniem cieszą się także modele z niewielkimi tarasami i zjeżdżalniami.

Domek znajdujący się w ogrodzie kształtuje nawyki związane z dbaniem o swoje otoczenie, co zaowocuje w przyszłości. Innymi słowy, dzieci od najmłodszych lat uczą się utrzymywania porządku w przestrzeni, która do nich należy. Dzięki nim przebywają w otoczeniu zieleni i organizują kreatywne zajęcia, bez konieczności sięgania po komputer czy tablet. Domki nie niszczą się pod wpływem opadów atmosferycznych lub niskich temperatur, dlatego są użytkowane latami. Niektórzy przechowują w nich także odzież roboczą oraz akcesoria wykorzystywane w ogrodach.

Data dodania: 27-03-2023
O BLOGU
Źródło:
https://sebken.pl/


O firmie:


Firma: SEBKEN

Adres: Oś. Jana III Sobieskiego 31

Miejscowość: Trzciel

Kod pocztowy: 66-320

Telefon: 95 74 31 232

Domena: https://sebken.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

STIER S.C.

Gorzów Wielkopolski

Tartak Rybojady Lidia Kapała

Rybojady

Dźwigi Maciejewski

Szczaniec