Opis:


Dziś istnieje kilka typów systemów odwadniających, spotykanych w przestrzeniach publicznych i prywatnych. Składają się na nie między innymi odwonienia liniowe, służące do zbierania wody deszczowej oraz transportowania jej do kanalizacji lub studni chłonnych. Konstrukcje tego typu są montowane wzdłuż chroników, co zmniejsza ryzyko pojawiania się kałuż lub zalewania poszczególnych obszarów na wypadek obfitych opadów deszczu. Interesują się nimi mieszkańcy jednorodzinnych domów, chcący zmniejszyć ryzyko przedostawanie się wody do piwnic, garaży lub budynków gospodarczych. Nowoczesne odwodnienia dają szansę kontrolowania przepływu wody. Powinny być dobierane z uwzględnieniem częstotliwości opadów w danym rejonie i ukształtowania terenu.

Firmą zajmującą się sprzedażą tego typu konstrukcji jest Si-Tech. W jej ofercie zaprezentowano grzebieniowe koryta z polimerowego betonu, który nie chłonie wilgoci i jest niepodatny na silne naciski. Znajduje zastosowanie zarówno w zadaszonych, jak i otwartych przestrzeniach i nie niszczy się na skutek wahań temperatury. Odwodnienia zamawiane przez klientów odznaczają się nieskomplikowanym montażem, który nie zajmuje dużo czasu.

Konstrukcje dostępne w katalogu są spotykane na placach zabaw, ścieżkach rowerowych, torach wyścigowych, drogach ekspresowych oraz w pobliżu fontann. Do ich zalet zalicza się łatwość utrzymania w czystości, uniwersalność i skuteczność działania. To ciekawa propozycja dla osób chcących uchronić wody gruntowe przed zanieczyszczeniami oraz pojawianiem się piasku lub błota. Odwodnienia liniowe zabezpieczają przed niszczeniem asfaltu lub kostek brukowych na skutek zalegającej wody. Są wykorzystywane przez lata i wymagają wykonania wykopów o głębokości wynoszącej mniej więcej 10 centymetrów.

O firmie:


Firma: Si-Tech

Adres: Dobra 9

Miejscowość: Jakubów

Kod pocztowy: 05-306

Telefon: 25 749 88 60

Domena: https://www.sitech.net.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa