Opis:


Istnieje szereg sposobów na sprzedaż samochodu. Niektórzy nawiązują współpracę z komisami, czyli firmami pobierającymi prowizję, które nie zapewniają gotówki od ręki, a jeszcze inni publikują ogłoszenia na branżowych portalach, co wymaga odpowiadania na wiadomości potencjalnych klientów oraz spotkania się z nimi. Sprzedaż samochodu na własną rękę bywa trudna, a to ze względu na dużą konkurencję panującą na rynku oraz wymagania kupujących. W takiej sytuacji właściciele aut powinni pomyśleć o przeprowadzeniu napraw, jeśli są konieczne oraz dokładnym wyczyszczeniu wnętrz.

Czynności tego typu zajmują czas i wiążą się z kosztami, dlatego niektórzy kontaktują się z przedstawicielami skupów. Są to firmy zatrudniające rzeczoznawców, którzy przeprowadzają szczegółowe oględziny samochodów i na tej podstawie proponują cenę. Przygotowują też umowy transakcji, dzięki czemu zainteresowani nie martwią się nieplanowanymi wydatkami. Są nimi nie tylko właściciele samochodów osobowych, ale też dostawczych, busów, motocykli, quadów oraz przyczep campingowych.

Zaufany skup samochodów w Trójmieście, z jaki, można nawiązać współpracę, udostępnia informacje o ofercie na stronie skupaut-pomorskie.pl. Jego przedstawiciele są zainteresowani niemalże każdym pojazdem, niezależnie od marki, roku produkcji lub stanu technicznego, co oznacza, że skupują także auta powypadkowe, skorodowane czy zalane. To doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na czasie i możliwości otrzymania gotówki od ręki.

Na tego typu współpracę decydują się między innymi klienci, którym kończy się ubezpieczenie. Doświadczone skupy o licznych rekomendacjach gwarantują bezpieczeństwo transakcji i brak ukrytych opłat. Działają w pełni legalnie i dbają o dopełnienie niezbędnych formalności. Przedstawiciele niektórych firm odbierają samochody w wyznaczonym przez klientów miejscu, dzięki czemu nie muszą udawać się do ich siedzib osobiście. Byłoby to problematyczne zwłaszcza w przypadku właścicieli aut powypadkowych, które nie zostały poddane naprawie.

O firmie:


Firma: Moto Handel Wojciech Nowociński

Adres: Obrońców Westerplatte 25

Miejscowość: Rumia

Kod pocztowy: 84-230

Telefon: 888 888 044

Domena: https://skupaut-pomorskie.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

Tczew

APE-LP

Gdańsk

DOWAN Sp. z o.o.

Gdańsk