Opis:


Szczelne, pozbawione tlenu oraz możliwości szybkiego namnażania się bakterii i drobnoustrojów produkty są bardzo chętnie wybierane przez konsumentów z uwagi na ich dłuższy termin do spożycia (w przypadku towarów jadalnych) lub zużycia (gdy chodzi na przykład o leki czy kosmetyki). Z tego też powodu wiele firm, wychodząc naprzeciw tego typu zapotrzebowaniu, proponuje swój asortyment odpowiednio zapakowany.

Dla przedsiębiorców, którzy dopiero planują wprowadzić tego typu udogodnienie w swoim procesie produkcji, a nie chcą generować dodatkowych kosztów z tym związanych, pomocną dłoń wyciąga SKYPACK MASZYNY PAKUJĄCE. Jest to realizator zleceń dysponujący zarówno profesjonalnym, specjalistycznym zapleczem mechanicznym i technologicznym, jak i wykwalifikowaną kadrą osób, której zadaniem jest obsługa poszczególnych maszyn. 

Wspomniany wykonawca proponuje następujący zakres usług:

  • pakowanie produktów suchych,
  • dozowanie materiału płynnego ze zgrzewem gwarantującym szczelność,
  • hermetyczne pakowanie żywności,
  • foliowanie urządzeń oraz elementów elektronicznych,
  • pakowanie produktów niebezpiecznych.

Powyższe działania wpasowują się w potrzeby wielu branż, od spożywczej, po chemiczną czy medyczną. Pokazuje to, jak bardzo kompleksowa jest proponowana usługa. Jej wykonawca dodatkowo zapewnia, że każde zamówienie będzie wykonane w ustalonym z klientem terminie oraz zgodnie z jego oczekiwaniami. Zaprasza również do podjęcia współpracy długoterminowej. Dzięki skorzystaniu z proponowanej oferty zlecający może znacząco obniżyć własne koszty produkcji, nie inwestując w drogie wyposażenie linii pakującej, jej serwis oraz obsługę. 

Dostępne dla klienta maszyny umożliwiają dozowanie produktów o różnej strukturze i gramaturze, co pozwala zamknąć w odpowiednio szczelnym, estetycznie wykonanym opakowaniu niemal każdy rodzaj asortymentu, w zależności od potrzeb zamawiającego. Gotowe zlecenie posiada również wszelkie niezbędne informacje na każdym pojedynczym produkcie, dotyczące daty produkcji oraz terminu przydatności do spożycia i zużycia.

O firmie:


Firma: Skypack Maszyny Pakujące

Adres: Zbożowa 21

Miejscowość: Kielce

Kod pocztowy: 25-416

Telefon: 41 230 68 05

Domena: https://skypack.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

EKO-FILTR Zbigniew Włudyga

Końskie

KG Motus

Staszów