Opis:


Drony, czyli bezzałogowe statki powietrzne, są coraz częściej wykorzystywane w roli aparatów fotograficznych, które robią zdjęcia z powietrza. Pomagają tym samym w tworzeniu ciekawych zdjęć i filmów. Istnieje wiele różnych zastosowań fotografii dronowej: może być używana do fotografowania wydarzeń, a także nieruchomości, parków i innych przestrzeni.

Fotografia dronowa pozwala na uwiecznianie dużych przestrzeni, a także świetnie sprawdza się w miejscach, w których nie ma wystarczającej ilości światła dla tradycyjnej fotografii, takich jak jaskinie i kopalnie. Tego typu sprzęt jest wykorzystywany również wszędzie tam, gdzie wejście byłoby zbyt niebezpieczne dla fotografa. Uzyskanie ciekawych zdjęć z drona wymaga praktyki. Ważne jest, aby podczas robienia zdjęć zwrócić uwagę na stabilność statywu. Czynnikami, które najwyższym stopniu wpływają na jakość zdjęć wykonywanych tym sposobem, są: ostrość kamery, prędkość migawki i ustawienie przysłony. Poza tym fotograf musi zwrócić uwagę na kompozycje, a więc sposób, w jaki poszczególne elementy są rozmieszczone w kadrze. Podczas robienia zdjęć dronem należy wziąć po uwagę również odpowiednie oświetlenie fotografowanej sceny.

Szukając profesjonalisty, który wykonuje zdjęcia dronem w Krakowie, warto zapoznać się z ofertą Studio Smog. Zatrudnia ono ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu zdjęć z dużych wysokości. W cenie wliczone są koszty związane z obróbką ujęć. Firma realizuje zlecenia zarówno dla prywatnych klientów, jak i innych przedsiębiorstw. Z dotychczas wykonanymi zleceniami można zapoznać się na jej stronie internetowej. Znajduje się tam również opis innych usług, taki jak na przykład home staging oraz aranżacja wnętrz.

Data dodania: 26-12-2022
O BLOGU
Źródło:
http://smogstudio.pl/fotografia-lotnicza/


O firmie:


Firma: SMOG Studio

Adres: Dajwór 20

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 31--05

Telefon: 600408424

Domena: http://smogstudio.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów

FHU APIS Pitoń Marcin

Zakopane

Jan Byczkowski Fotografia

Zakopane