Opis:


Szeroko pojęta branża finansowa potrzebuje nowoczesnych rozwiązań w technologiach IT. Tworzą je specjaliści budujący systemy rozliczeniowe dopasowane do potrzeb danego przedsiębiorstwa czy instytucji, wspierające działalność biznesową lub np. w przypadku administracji państwowej, statutową. To doświadczeni twórcy, którzy są w stanie stworzyć oprogramowanie mogące być częścią bardziej rozbudowanych systemów, jak i realizujące bardzo konkretne potrzeby klientów.

Odpowiednie niemal dla każdej firmy systemy płatnicze może zaoferować przedsiębiorstwo Softman S.A. Działa ono w branży technologii informatycznych od początku lat 90. ubiegłego stulecia. Jego oferta jest niezwykle bogata, jeśli chodzi o oprogramowanie do zarządzania finansami. Przy tworzeniu tych rozwiązań współpracuje z polskimi ośrodkami naukowymi.

Wśród projektów znajdujących się w ofercie tej firmy i działających już w wielu przedsiębiorstwach i instytucjach są m.in.:

  • System SR,
  • System SODiR,
  • System SOF2,
  • IT mAFS.

System SR obsługuje rozliczenia stron w procesie obsługi kart płatniczych oraz innych usług, które są świadczone z wykorzystanie terminali POS lub innych urządzeń elektronicznych umożliwiających transakcje opłacane kartą.

SODiR to narzędzie pozwalające naliczać kwoty dofinansowań i refundacji do wynagrodzeń pracowników zatrudnionych w zakładach pracy chronionej. Realizuje też płatności i rozlicza indywidualne kartoteki tych osób i podmiotów.

System SOF2 obsługuje procesy planowania finansowego, realizacji i kontroli przepływów finansowych, umowy i roszczenia windykacyjne ze wsparcia PFRON.

IT mAFS to profesjonalny i rozbudowany system, umożliwiający automatyzację procesów billingowych w wielu branżach np. w handlu czy gastronomii. Pozwala na rozliczanie i akceptację mnóstwa transakcji dokonanych za pomocą setek tysięcy urządzeń elektronicznych. To narzędzie o bardzo wysokiej wydajności, stworzone w zgodzie z regułami i zasadami ewidencji rachunkowej.

Firma ta gwarantuje klientom, którzy zdecydowali się na zakup jej produktów, nie tylko wdrożenie tych systemów, ale także ich pełną obsługę powdrożeniową w zakresie prac serwisowych i rozwojowych. Pragnąc nawiązać z nią kontakt w celu uzyskania dalszych informacji czy zakupu danego produktu, wystarczy skorzystać z danych kontaktowych znajdujących się na jej stronie internetowej.

O firmie:


Firma: Softman S.A.

Adres: Okulickiego 5F

Miejscowość: Piaseczno

Kod pocztowy: 05-500

Telefon: 22 750 22 40

Domena: https://softman.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa