Opis:


Decydując się na instalację w domu systemów grzewczych i izolacyjnych, warto skorzystać w celu ich zakupienia, montażu czy późniejszego serwisowania z usług doświadczonej i rzetelnej firmy. Taką jest z pewnością Solcraft Sp. z o. o.

W jej ofercie można znaleźć rozwiązania gwarantujące bezproblemowe działanie zgodnie z oczekiwaniami klienta. Jednym z nich jest płyta warstwowa. Producent zapewnia, że można ją montować zarówno na ścianach budynku, jak i na dachu. Dzięki temu tworzy się efektywna izolacja termiczna, która doskonale utrzymuje ciepło zimą, zapobiega niebezpiecznemu nawarstwianiu się śniegu i lodu, a latem zapewnia miły chłód.

Konstrukcja płyty może być podłączona do instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła czy innego źródła mocy. Pozwala to łatwo stworzyć obieg zasilany za pomocą siły wiatru, słońca czy energii geotermalnej, co na dłuższą metę skutkuje osiągnięciem samowystarczalności i znacznymi oszczędnościami za prąd czy ogrzewanie.

Producent zadbał, by powyższe rozwiązanie było również uniwersalne. Dzięki temu można je zastosować na każdym rodzaju budynku, bez względu na jego wielkość i późniejsze przeznaczenie. Płyta warstwowa z powodzeniem spełni swoją rolę w obiektach użytkowych jak choćby hotele, czy punkty handlowo-usługowe. Sprawdzi się też na domach, których konstrukcja jest nieco starsza. 

Jest to również polecana opcja dla firm budowlanych, które pragną maksymalnie skrócić czas oddania budowy, zachowując jednocześnie wysokie standardy izolacji nowopowstałych budynków. Płyty warstwowe są bardzo proste i szybkie w montażu, więc budowniczy mogą z ich pomocą zachować terminy, a jednocześnie dostarczyć zamawiającemu energooszczędną i bezpieczną przestrzeń użytkową, z której będzie on zadowolony.

Płyty dachowe z pewnością przydadzą się również w sytuacji, gdy powierzchnia dachu uniemożliwia jej bezpieczne odśnieżanie lub też metraż przeznaczony do zrzucenia z niego białego opadu jest bardzo duży. Inwestycja w rozwiązanie niwelujące ten problem to duża oszczędność czasu, środków, a także uniknięcie ryzyka przypadkowego upadku ze sporej wysokości.

Data dodania: 12-01-2021
O BLOGU
Źródło:O firmie:


Firma: Solcraft Sp. z o. o.

Adres: Bogdanka 7F

Miejscowość: Brzeziny

Kod pocztowy: 95-060

Telefon: +48 22 723 83 27

Domena: https://solcraft.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Metropolis Krzysztof Bugaj

Łódź

Mój Kot*PL

Bełchatów

SANKRA

Łódź