Opis:


Bardzo komfortowa jest sytuacja, gdy wszystkie potrzebne leki i inne wyroby farmaceutyczne ma się zawsze w domu i można z nich skorzystać od razu w razie potrzeby. Mając świadomość tego, jak bardzo jest to ważne, większość osób ma w domu domową apteczkę, wyposażoną w różnego rodzaju środki, w miarę potrzeb. Ważną jej część stanowią środki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, leki na przeziębienie i grypę czy materiały opatrunkowe, a także, w przypadku przewlekłych problemów ze zdrowiem, stosowane na stałe farmaceutyki. Nie zawsze jednak można przewidzieć wszystkie przypadki, czasem potrzebuje się jakiegoś wyrobu farmaceutycznego w nietypowej porze. Gdzie go zdobyć, kiedy apteki są zamknięte?

W takim przypadku trzeba poszukać tzw. apteki dyżurującej. Takie punkty można znaleźć nawet w mniejszych miejscowościach, choć czasem trzeba dojechać nieco dalej, np. do miasta powiatowego. Mieszkańcy Warszawy mają do dyspozycji takie punkty na terenie całego miasta, ale nie ma ich tak wiele jak mogłoby się wydawać. Jedną z nich jest Apteka Namysłowska, działająca jako apteka dyżurna na warszawskiej Pradze, a dokładniej - w jej północnej części. Jest to jedyny taki punkt w dzielnicy, z czego powinny zdawać sobie sprawę na przykład osoby przewlekle chore, opiekujące się seniorami czy mające małe dzieci, gdyż zwykle są to klienci tego rodzaju aptek.

W miejscu tym, działającym przez okrągłą dobę, również w dni świąteczne, znaleźć można wszelkiego rodzaju wyroby farmaceutyczne, nie tylko takie, po jakie sięga się w wyjątkowych przypadkach. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, by do apteki tej udać się na zwykłe zaopatrzenie apteczki, czy to w dzień, czy w środku nocy, na przykład gdy o innej porze nie ma się na to czasu czy też chce się uniknąć kolejek.

Data dodania: 11-12-2021
O BLOGU
Źródło:
http://aptekanamyslowska.pl/


O firmie:


Firma: Solispharm Sp. z o. o.

Adres: Namysłowska 21

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 03-456

Telefon: 22 618 52 14

Domena: http://aptekanamyslowska.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa