Opis:


Musisz wyrobić dowód osobisty lub paszport? Zdjęcia do dowodu lub innego typu dokumentu musi spełniać określone wymogi. Nie może być to pierwsze lepsze wykonane zdjęcie u fotografa. Osoba ubiegająca się o dowód musi posiadać zdjęcie o wymiarach 35 mm x 45 mm. Powinno być także wykonane na jednolitym tle, być ostre, odzwierciedlać naturalny kolor skóry. Wykonując zdjęcie do dowodu, fotograf obejmuje wizerunek od wierzchołka głowy do górnej części barków, tak aby twarz zajmowała do 80% fotografii. Oczywiście osoba przygotowująca się do zdjęcia musi pozbyć się nakrycia głowy, okularów i siedzieć na wprost do fotografa. To najważniejsze wytyczne, które należy spełnić zdjęcie przeznaczone do dowodu.

Osoby, które szykują się do wykonania zdjęcia do dokumentów, szukają profesjonalnego fotografa. Każdy chce, aby jego zdjęcie identyfikacyjne było ładne, wykonane przez profesjonalistę, który doskonale zna się na swojej pracy i posługuje najlepszym sprzętem. Będzie przecież patrzeć na to zdjęcie przez kilka lat! W firmie Tablitek wykonasz najwyższej jakości zdjęcia do dokumentów. W pracy wykorzystywany jest profesjonalny i wysokiej jakości sprzęt. Dodatkowo dzięki termosublimacyjnej technice drukowania fotografii klient może otrzymać zdjęcia od ręki w czasie ok. 3 minut. Możliwy jest także podgląd zdjęcia na monitorze, dzięki czemu można wybrać najlepsze ujęcie przed wydrukowaniem kompletu zdjęć. Na życzenie klienta wykonywany jest także retuszu fotografii, a także miejscowa korekta kolorów. Na prośbę klienta zdjęcia zapisywane są na powszechnie dostępnych nośnikach cyfrowych. Możliwe jest także przesłanie fotografii na adres email. Specjalny program do automatycznej detekcji twarzy i cech biometrycznych, którego zaawansowane algorytmy automatycznie dokonują wykrycia: głowy, twarzy, nosa, uszu, oczu, ust, brody, szczytu głowy, granicy fryzury i wielu innych szczegółów, sprawia, że natychmiast na ekranie uwidocznione zostaje zdjęcie już skorygowane i wykadrowane.

Studio funkcjonuje w kilku miastach. Na stronie fotografie-pieczatki-wizytowki.pl, możesz dowiedzieć się, gdzie studio fotograficzne ma swoje oddziały.

Data dodania: 05-03-2019
O BLOGU
Źródło:
http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/zdjecia/


O firmie:


Firma: Tablitek

Adres: Mickiewicza 27

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-835

Telefon: 61 84 77 883

Domena: http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

FivE-biuro

Poznań

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań