Opis:


Wiosenne czy letnie dni można spędzić na tarasie. Jest to doskonałe miejsce na organizację przyjęcia, spożywanie posiłków czy relaks. Dotyczy to zwłaszcza konstrukcji z dodatkowym zadaszeniem, które chroni nie tylko przed deszczem, ale i ostrym słońcem. Deska kompozytowa to sprawdzony materiał, który jest chętnie wykorzystywany podczas budowy tarasów, podestów wokół basenów oraz niekiedy również balkonów. Czym charakteryzuje się kompozyt?

Artykuł składa się z rozmaitych półproduktów pochodzenia naturalnego oraz tworzywa sztucznego, co gwarantuje jego trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne warunki atmosferyczne, wilgoć, śnieg, promieniowanie ultrafioletowe. Poza tym nie odkształcają się i nie pękają. W przeciwieństwie do tradycyjnego drewna w tego typu deskach nie zagnieżdżają się robaki czy innego szkodniki. Podczas produkcji wykorzystuje się mączkę drzewną (niekiedy bambusową), którą miesza się z tworzywami sztucznymi, między innymi polichlorkiem winylu (PCV) lub polietylenem (HDPE). Uzyskany materiał jest wzbogacany rozmaitymi dodatkami, np. barwnikami, utrwalaczami, które zapobiegają blaknięciu, dzięki czemu kompozyt zachowuje estetyczny wygląd przez długi czas. Deski mogą występować w rozmaitych kolorach, zarówno imitujących naturalne drewno, jak i zupełnie innych, nieco bardziej ekstrawaganckich odcieniach, które będą pasować do kolorystyki danego budynku. Warto również zaznaczyć, że powierzchnia kompozytu jest ciepła oraz przyjemna w dotyku. Występuje w wersji gładkiej lub ze sztucznym usłojeniem, podobnym do naturalnego drewna.

Na samym końcu należy wspomnieć o tym, w jaki sposób powinno się dbać o kompozytowy taras. Deski nie wymagają specjalnych środków chemicznych czy profesjonalnego sprzętu do konserwacji. Wystarczy regularnie myć podłogę szczotką lub myjką ciśnieniową wykorzystując standardowe płyny.

Renomowana firma TDM oferuje swoim klientom najwyższej jakości tarasy kompozytowe w rozmaitych rozmiarach wraz z profesjonalnym montażem. Poza tym zleceniodawca może zamówić także elementy drewniane na elewację oraz zadaszenie tarasowe. Warto dodać, że sprzedawane wyroby są ekologiczne, wyprodukowane w 100% z materiałów z recyklingu. Dokładne informacje na temat świadczonych usług oraz dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej.

O firmie:


Firma: TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Adres: Żwirowa 11

Miejscowość: Pszczew

Kod pocztowy: 66-330

Telefon: 600 802 002

Domena: https://tdmtarasy.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

FivE-biuro

Poznań

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań