Opis:


Coraz większa liczba przedsiębiorców podejmuje strategiczne decyzje powiązane z prowadzeniem różnych biznesów. Na przykład, zaufaniem cieszą się tak zwane czyste spółki, oferowane między innymi przez firmy takie jak TIGER BRO. Główną korzyścią związaną z kupnem tego typu spółki jest to, że nie ma potrzeby przechodzić przez wszystkie formalności, jakie standardowo wiążą się z rejestracją nowej firmy. 

Biznesmen zdecydowany na to, żeby odkupić spółkę od innego podmiotu otrzymuje już firmę, która jest zarejestrowana, natomiast ma w pełni legalną formę oraz jak sama nazwa wskazuje, czyste konto. Decydując się na czystą spółkę, otrzymuje się działalność zgłoszoną do najważniejszych płatności oraz opodatkowania. Taka forma prowadzenia biznesu jest również udostępniona z niezbędnym kapitałem początkowym i ma już aktywny rachunek bankowy. Oznacza to, że w zasadzie jeszcze tego samego dnia, kiedy dopełnione zostaną formalności, można przeprowadzać transakcje. 

Jeśli ktoś już prowadzi jakiś interes albo ma ich nawet kilka, to z pewnością liczy się dla niego to, aby zaoszczędzić czas, gdy będzie chciał wchodzić na rynek z nowym projektem. Dotyczy to zarówno polskich, jak i zagranicznych przedsiębiorców. I to właśnie dla takiej grupy dedykowane są czyste spółki. Nie trzeba załatwiać żadnych formalności, jakie przedłużają całą procedurę powiązaną z wdrożeniem się na rynek. Dodatkowo, dużym udogodnieniem dla przedsiębiorców z zagranicy jest to, że wcale nie muszą przyjeżdżać do Polski, aby móc otworzyć na polskim rynku biznes. Eksperci z firm oferujących czyste spółki zajmują się wszystkim w ich imieniu. Jako że są to osoby doskonale władające językami obcymi, potencjalni nabywcy nie mają żadnych trudności w nawiązaniu kontaktu. 

Jeśli w dodatku konkretny biznesmen na rynku prosperuje już od dawna, to może ubiegać się o dotacje unijne, gdy będzie chciał zakupić czystą spółkę. Kiedy ktoś po raz pierwszy interesuje się takim tematem i do końca nie jest pewien, czy wszystko dobrze rozumie, to może skorzystać z porad doświadczonych specjalistów, z firm proponujących nabycie takiej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Zajmą się oni również sprawami formalnymi, o ile ktoś przyznaje, że w tym zakresie nie do końca sobie radzi. Dlatego czysta spółka jest coraz chętniej wybieranym rozwiązaniem. 

Data dodania: 28-11-2022
O BLOGU
Źródło:
https://www.tigerbro.pl/baza-wiedzy/czyste-spolki


O firmie:


Firma: TIGER BRO

Adres: Niedźwiedzia 29b

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-737

Telefon: +48 530 996 666

Domena: https://www.tigerbro.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa