Opis:


Od kiedy tylko wózki widlaki pojawiły się w powszechnym użyciu, zdobyły sobie ogromną popularność. Obecnie w wielu miejscach nie można się bez nich obyć. Są to między innymi magazyny, sklepy wielkopowierzchniowe, centra logistyczne czy nawet gospodarstwa rolne. Ich zastosowanie jest tym szersze że na rynku można znaleźć dodatkowe oprzyrządowanie do nich, zwiększające funkcjonalność i pozwalające na wykonywanie szeregu prac.

Jakie produkty są do wyboru? Z pewnością wielu posiadaczy widlaków nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak jest ich wiele, a przekonać się o tym można, zaglądając na stronę dostawcy takich artykułów, dostępnej pod adresem toolmex-truck.com.pl. Proponowany przez niego osprzęt do wózków widłowych przydaje się w różnych miejscach. Najczęściej wybierane są obrotnice, dostępne w wariantach o różnych kątach. Pozwalają one na wygodne przenoszenie różnego rodzaju towarów, na przykład na magazynach. Poza tym firma zaproponować może na przykład:

  • pozycjonery obrotowe,
  • paletyzatory, niezbędne wszędzie tam, gdzie korzysta się z palet,
  • różnego rodzaju chwytaki, na przykład do bel papieru czy recyklingu,
  • karetki przechylne,
  • ostrogi,
  • wysięgniki z hakiem,
  • pługi do odśnieżania,
  • łyżki hydrauliczne
  • czy pazury dociskowe.

Niektóre z tych sprzętów mogą przydać się na budowach czy do prac komunalnych, co istotnie zwiększa możliwość wykorzystywania widlaków w różnych okolicznościach. Kiedy klient nie jest pewny co do tego, jaki osprzęt sprawdzi się w jego przypadku, do wykonywania danych prac, personel sprzedawcy chętnie mu doradzi.

Inwestycja w takie dodatkowe akcesoria to świetne rozwiązanie. Wyposażone w nie widlaki mogą wykonywać prace, do jakich w innych okolicznościach potrzebne byłyby nowe, osobne urządzenia!

Data dodania: 21-10-2023
O BLOGU
Źródło:
https://www.toolmex-truck.com.pl/osprzet/


O firmie:


Firma: TOOLMEX TRUCK Sp. z o.o.

Adres: Metalowa 7B

Miejscowość: Szydłowiec

Kod pocztowy: 26-500

Telefon: 48 617 48 06

Domena: https://www.toolmex-truck.com.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa