Opis:


Impreza masowa jest wspaniałym spektaklem dla uczestników. Jej organizator powinien jednak pomyśleć nie tylko o zaserwowaniu rozrywki, ale również o zagrożeniach, które mogą dotknąć bawiące się osoby. Zabezpieczenie medyczne jest konieczne w przypadku zabaw organizowanych na świeżym powietrzu dla powyżej 1000 osób i w zamkniętym pomieszczeniu dla powyżej 300 osób. Dokładne przepisy i procedury zapisane są w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 6 lutego 2012 roku. Na czym polega taka medyczna ochrona imprezy?

Ze względu na dużą liczbę osób, istnieje również zwiększone prawdopodobieństwo wypadków, omdleń, ataków serca, przedawkowania alkoholu. Dzięki punktom medycznym, pomoc lekarska może właściwie natychmiast przejść do ratowania zdrowia i życia osoby poszkodowanej.  Organizator imprezy powinien zabezpieczyć imprezę poprzez firmę medyczną, która posiada doświadczenie w tego rodzaju działaniach. Zazwyczaj pracujące w niej osoby na co dzień działają w ratownictwie medycznym, tak jak specjaliści w firmie Trans - Mich. Stanowią oni wykwalifikowany zespół ratowniczy, posiadający doświadczenie w zabezpieczaniu imprez medycznych. Ich usługi świadczone są z pełną odpowiedzialnością i pewnością siebie.

Oprócz doświadczenia, opanowania i wiedzy, zespół zajmujący się ratowaniem życia i zdrowia ludzi na masowych zabawach powinien posiadać sprzęt najwyższej jakości oraz karetkę, dzięki której ratownicy będą mogli przewozić osoby w ciężkim stanie do szpitala. Przepisy zostały skonstruowane w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia sytuacji zagrażających życiu. Stacjonujące karetki powinny być wyposażone przede wszystkim w:

  • nosze polowe;
  • defibrylator;
  • apteczki osobiste;
  • podstawowe leki;
  • środki opatrunkowe;
  • torby lub plecaki reanimacyjno - opatrunkowe;
  • sprzęt łączności radiowej.

Trzeba pamiętać o tym, aby zabawa była udana i uczestnicy byli z niej zadowoleni. Dzięki dobrze oraz bezpiecznie zorganizowanej rozrywce, osoby zainteresowane z pełnym zaufaniem przyjdą na kolejne zgromadzenie razem ze swoimi znajomymi lub rodziną.

O firmie:


Firma: Trans-Mich

Adres: Łozowa 38

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-467

Telefon: 661 090 127

Domena: http://trans-mich.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

FivE-biuro

Poznań

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań