Opis:


Kompresor to urządzenie służące do uzyskiwania powietrza znajdującego się pod dużym ciśnieniem. Sprawdza się on w gospodarstwach domowych, zakładach produkcyjnych, warsztatach samochodowych i wielu innych miejscach. Jego budowa zależy od rodzaju, na jaki zdecyduje się nabywca. Do najprostszych zalicza się modele tłokowe, uznawane za najtańsze. To wyporowe sprzęty wyposażone w cylindry oraz tłoki bazujące na mechanizmach korbowych. Urządzenia dostępne na rynku różnią się od siebie parametrami, takimi jak maksymalne ciśnienie, wydajność, pojemność oraz rodzaj.

Żadne z tych urządzeń nie mogłoby pracować bez butli, nazywanej zbiornikiem. To nic innego jak bufor, którego zadaniem jest magazynowanie sprężonego powietrza. Butla kompresora pełni szereg istotnych funkcji, ponieważ schładza powietrze oraz chroni przed dużą różnicą ciśnień. Odciąża też urządzenia pracujące przez wiele godzin i sprawdza się w obiektach o dużym zapotrzebowaniu na sprężone powietrze. Zakup dodatkowego zbiornika jest znacznie bardziej opłacalny w porównaniu do nabywania nowych kompresorów. Odpowiednio dobrany zapewnia zwiększone oszczędności energii.

Nabywcy butli powinni wziąć pod uwagę wydajność sprzętów, jakie posiadają, maksymalne zużycie powietrza oraz miejsce, w których będą wykorzystywane. Dziś ich wybór jest bardzo szeroki, co potwierdza przedsiębiorstwo Używane Kompresory. Jest to godna zaufania firma istniejąca na rynku od dłuższego czasu, która kładzie nacisk na najwyższą jakość proponowanych sprzętów i akcesoriów. Jej klientami są osoby prywatne oraz przedsiębiorcy reprezentujący różne branże.

Butle dostępne w katalogu można nabyć w niewygórowanych cenach, dzięki czemu zainteresowani nie przepłacają. Czekają na nich także inne produkty, takie jak sprężarki różnych typów, których zadaniem jest wytwarzanie powietrza pod dużym ciśnieniem. Sprzęty te są używane, a co za tym idzie – znacznie tańsze w porównaniu do ich nowych odpowiedników. Z tego względu zamawiają je klienci z ograniczonym budżetem.

O firmie:


Firma: Używane Kompresory

Adres: Drogowców 7

Miejscowość: Dębica

Kod pocztowy: 39-200

Telefon: 883 252 909

Domena: https://uzywane-kompresory.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

PPH CERKAMED Wojciech Pawłowski

Stalowa Wola

Kancelaria Bednarczyk

Krosno

Eldrew Km-maszyny

Stalowa Wola