Opis:


Kolonoskopia jest zaliczana do badań endoskopowych, których celem jest skontrolowanie stanu okrężnicy i innych fragmentów jelita grubego. Podstawą w tym przypadku jest kolonoskop, przyjmujący postać giętkiego wziernika o długości wynoszącej około 200 centymetrów. Sprzęty tego typu wyposażono w źródła światła oraz kamery, pokazujące obrazy w dobrej jakości w czasie rzeczywistym, którym można przyjrzeć się na monitorach. Urządzenia umieszcza w jelitach, dzięki wtłoczeniu wody i powietrza znajdującego się pod wysokim ciśnieniem. Jego zadaniem jest rozsuwanie ścianek, co przekłada się na bezproblemowe oglądanie wybranych struktur. Opisywane narzędzia pomagają też usuwać ciała obce i polipy, poszerzać przewód pokarmowy oraz tamować wewnętrzne krwawienia, poprzez założenie specjalnych klipsów.

Zabiegi przeprowadzane przy użyciu kolonoskopów dostarczają informacji na temat błon śluzowych jelita grubego oraz ewentualnej obecności guzów wymagających chirurgicznego usunięcia. Aparaty sprawdzają się w trakcie wykonywania biopsji i usuwania polipów. Zmniejszają ryzyko rozwoju nowotworów do zaawansowanych stadiów, ponieważ wykrywają je w krótkim czasie. Kolonoskopia to badanie bezpieczne, które można przeprowadzać profilaktycznie, przykładowo raz w ciągu roku.

Zainteresowani nabyciem podobnych sprzętów mogą zajrzeć na witrynę varimed.pl. Prowadzi ją firma z szerokim asortymentem produktowym, na który składają się między innymi kolonoskopy. Stanowią one podstawę pracy specjalistów z osobami, u których podejrzewa się zespół jelita drażliwego, anemię, uchyłki jelita grubego oraz chorobę Leśniowskiego-Cohna. Są wykorzystywane wśród pacjentów skarżących się na ból podczas wypróżniania, obecność krwi w kale, biegunki oraz zaparcia.

O firmie:


Firma: Varimed Sp. z o.o.

Adres: Tadeusza Kościuszki 115

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 50-442

Telefon: 71 361 14 18

Domena: https://varimed.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Warszawa

DCP Badania

Wrocław

Perfect Bust

Warszawa