Opis:


Dzięki wykorzystaniu sztucznych materiałów możliwe jest sprawniejsze przeprowadzanie prac remontowych. Dotyczy to również renowacji sufitu. Firma projektowa VDL Service wykonuje sufit napinany we Wrocławiu zgodnie z oczekiwaniami klienta. Prowadzi współpracę ze sprawdzonymi podmiotami w branży projektowania oraz przeprowadzania remontów. Wykorzystuje jedynie nowoczesne technologie i sprawdzone narzędzia, dzięki czemu każda konstrukcja odznacza się wytrzymałością i estetyką. Na stronie internetowej firmy zostały umieszczone zdjęcia z dotychczas wykonanych prac. W razie pytań co do właściwości i możliwości dostosowania konstrukcji wystarczy skorzystać z doradztwa pracowników.

Firma ma konkurencyjne oferty cenowe, a także realizuje zlecenia w ekspresowym tempie. Działa głównie na obszarze województwa dolnośląskiego. Proponowane rozwiązania mogą zostać wykorzystane w mieszkaniu, domu lub obiekcie użyteczności publicznej. Do wykonania sufitu stosowane jest płótno PVC, które odznacza się wytrzymałością na szkodliwe czynniki zewnętrzne, w tym wysoką temperaturę oraz wilgoć. Zastosowanie specjalnej membrany pozwala uzyskać całkowitą szczelność, a tym samym zabezpieczenie przed rozwojem pleśni lub grzybów. Dlatego sufity napinane stanowią doskonałe rozwiązanie w domach alergików, a także osób borykających się z chorobami płuc.

Przedsiębiorstwo działa na rynku od kilkunastu lat. Dysponuje własną linią produkcyjną, dlatego może dostosowywać się produkty do oczekiwanie zamawiających. Oferowane rozwiązania to konstrukcje systemowe, które można zamontować w krótkim czasie, nie tracąc przy tym na ich jakości. Dodatkowo sufity mogą zostać wyposażone w wiele innych systemów, w tym oświetlenie typu LED, linie świetlne lub oświetlenie obwodowe.  Przedsiębiorstwo zapewnia instalacje różnego rodzaju pokryw, czujników oraz włazów. Powierzchnia może być wykończona przy użyciu fotodruku. W ofercie wykonawcy znajdują się również konstrukcje trójwymiarowe.

Montaż tego rodzaju rozwiązania zapewnia także ochronę przed zalaniem, jako że jeden metr kwadratowy sufitu jest w stanie zatrzymać nawet 100 litrów wody. Sufity są oferowane w wersji jedno- oraz wielopoziomowej. Stanowią znacznie tańszą alternatywę dla wyrównywania stropu. Odznaczają się wysoką wytrzymałością oraz są łatwe w czyszczeniu.

Data dodania: 23-03-2022
O BLOGU
Źródło:
https://vdlservice.pl/oferta/


O firmie:


Firma: VDL SERVICE

Adres: Al. Gen. Józefa Hallera 190

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 53-203

Telefon: 736 603 898

Domena: https://vdlservice.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Warszawa

DCP Badania

Wrocław

Perfect Bust

Warszawa