Opis:


Laser przemysłowy jest używany do trwałego znakowania przedmiotów. W zależności od materiału, z którego wykonany jest dany obiekt, wykorzystuje się różne technologie znakowania, takie jak ablacja czy osiadanie.

Do najczęstszych zastosowań lasera przemysłowego należy:

  • znakowanie metalu – ablację można wykorzystać do wykańczania powierzchni metalowych, w tym do wykonywania takich oznakować jak numery seryjne czy kody QR.
  • wykańczanie tworzyw sztucznych – dotyczy to najczęściej takich elementów jak obudowy elektroniczne, panele kontrolne oraz części samochodowe.
  • obróbka szkła – wiązki laserowe doskonale nadają się do trwałego znakowania szkła, tym takich wyrobów jak butelki, kieliszki oraz szklanki.
  • oznaczanie drewna – technika laserowa świetnie sprawdzi się również w przypadku nieco miększych materiałów, takich jak właśnie drewno.

Laser przemysłowy cechuje się wysoką precyzją, a także umożliwia tworzenie trwałych i estetycznych znaków lub grafik na różnych materiałach. Jego wysoka uniwersalność sprawia, że z tego sposobu znakowania korzystają przedsiębiorcy działający w różnych branżach. Chcąc mieć pewność co do tego, że proces znakowania odbywa się w zgodzie z najwyższymi standardami, warto skorzystać z oferty sprawdzonego wykonawcy, jakim jest firma przedstawiona na stronie internetowej drukarkiprzemyslowe.pl. Działa ona w branży od wielu lat, dzięki czemu zapewnia swoim klientom kompleksowe doradztwo. Stale wprowadza do oferty nowe propozycje, dlatego warto pozostać na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami. Wśród oferowanych wyrobów znajduje się między innymi Laser Duo opatentowany i wyprodukowany przez zagranicznego producenta. Odznacza się on szybką pracą i dużą mocą. Pozwala na uzyskanie wysokiego kontrastu bez jednoczesnego uszkodzenia podłoża. Użytkownicy chwalą sobie ponadto jego precyzję i uniwersalność. Laser jest kompatybilny ze stacjami roboczymi iLaserBox.

Chcąc dowiedzieć się więcej na temat oferowanych laserów wystarczy skontaktować się z przedstawicielami firmy.

O firmie:


Firma: Victor Ink-Jet System Service Sp. z o.o.

Adres: Poznańska 180

Miejscowość: Komorniki

Kod pocztowy: 62-052

Telefon: 61 893 55 50

Domena: https://drukarkiprzemyslowe.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

FivE-biuro

Poznań

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań