Opis:


Okulary przeciwsłoneczne to ponadczasowe dodatki nabywane ze względów praktycznych i estetycznych. Sprawdzają się zwłaszcza podczas słonecznych dni i chronią oczy przed oślepieniem, co przydaje się między innymi wśród osób prowadzących pojazdy. Odpowiednio dobrane nie zsuwają się z nosa i nie powodują dyskomfortu. Modele nabywane w profesjonalnych salonach optycznych, takich jak Vision Optyk, stanowią barierę dla promieniowania UV, co zmniejsza ryzyko szybszego starzenia się delikatnej skóry wokół oczu. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że promieniowanie ultrafioletowe jest poważnym zagrożeniem dla wzroku, dlatego  warto mieć w zanadrzu przynajmniej jedną parę okularów przeciwsłonecznych.

Dodatki te chronią przed promieniowaniem UVA, przyczyniającym się do powstawania zmian skórnych, UVB, które odpowiada za opaleniznę oraz UVC. Zmniejszają też ryzyko pojawiania się problemów z rogówką i soczewką. Specjaliści polecają między innymi okulary z oznaczeniem UV400, ponieważ są one w stanie pochłaniać 100% szkodliwych promieni. Powyższy salon oferuje oryginalne dodatki rekomendowane przez dotychczasowych klientów z Nowego Sącza. Wszystkie okulary przeciwsłoneczne, jakie na nich czekają, odznaczają się modnym wyglądem i są dostępne w wielu kształtach.

Podczas poszukiwania najlepszych modeli należy zwracać uwagę na obecność powłoki polaryzacyjnej. Stanowi ona część soczewek okularowych i zmniejsza ryzyko oślepiania przez światło odbite, przykładowo od tafli wody czy nadjeżdżających z naprzeciwka samochodów. Z okularów przeciwsłonecznych korzystają także osoby z wadą wzroku. Można wyposażać je bowiem w szkła korekcyjne o odpowiedniej mocy. To ponadczasowe dodatki do rozmaitych stylizacji, które wglądają bardzo modnie.

Pozwalają one wyróżniać się z tłumu i pasują osobom w różnym wieku. Nabywają je chętnie zarówno kobiety, jak i mężczyźni dbający o swój wizerunek. Czekają na nich między innymi modele okrągłe, kocie lub prostokątne. Różnią się one od siebie grubością oprawek, które występują w wielu wariantach kolorystycznych. Nabywcy ceniący sobie klasyczne rozwiązania decydują się często na oprawki czarne, złote lub srebrne, choć możliwości jest znacznie więcej. Do ich produkcji wykorzystuje się metal lub tworzywa sztuczne, które są niepodatne na pękanie, odbarwienie i zarysowania.

O firmie:


Firma: Vision Optyk

Adres: Prażmowskiego 11

Miejscowość: Nowy Sącz

Kod pocztowy: 33-300

Telefon: +48 18 400 00 77

Domena: https://www.optyknowysacz.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów

FHU APIS Pitoń Marcin

Zakopane

Jan Byczkowski Fotografia

Zakopane