Opis:


W wielu dziedzinach gospodarki konieczne jest nieustanne uaktualnianie wiedzy, dlatego pracodawcy decydują się na organizowanie kursów dla swoich pracowników. Dzięki nowoczesnym technologiom nie ma już konieczności uczęszczania na stacjonarne szkolenia, gdyż możliwe jest ich prowadzenie przez Internet. Na rynku działają wyspecjalizowane firmy, które na bazie dostarczonych materiałów stworzą ciekawe narzędzia do wykorzystania w dowolnym miejscu i czasie.

Przedsiębiorstwo zajmujące się przygotowaniem takich kursów jest dostępne na stronie wecreo.com. Współpracuje ono z firmami z różnych branż, oferując przygotowanie narzędzi dopasowanych do konkretnych potrzeb i oczekiwań. Są one nie tylko zgodne z obowiązującymi standardami, ale też dopasowane do specyfiki branży. Wystarczy umieścić je na platformie edukacyjnej, aby każdy członek danego zespołu mógł w dowolnym czasie skorzystać z dostępnych tam materiałów. 

Klienci, których interesuje e-learning dla firm, doskonale wiedzą, że decydując się na takie rozwiązanie, będą mogli:

  • zróżnicować tematykę szkoleń,
  • zachować w przedsiębiorstwie normalny rytm pracy,
  • zautomatyzować i usprawnić procesy szkoleniowe,
  • zarządzać ścieżką edukacyjną pracowników.

Firma ta ma do zaoferowania e-learningową platformę edukacyjną Kogidu, na której można umieszczać programy edukacyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb pracowników, uzależnionych od stanowiska czy stażu pracy. Poza programami narzędzie to jest idealne do szkoleń, motywowania kadry do rywalizacji w grach edukacyjnych, testach, quizach i ankietach. Pracodawca w każdym momencie może sprawdzić postępy dowolnego pracownika w poszerzaniu kompetencji. 

Oferujące platformę przedsiębiorstwo chętnie zajmie się również przygotowaniem poszczególnych szkoleń. Zatrudnia ono specjalistów cechujących się kreatywnością i nieszablonowym myśleniem, dlatego stworzone przez nich kursy są niezwykle interesujące. Zawarte w nich zadania wymagają od szkolącej się osoby zaangażowania, pobudzają wyobraźnię dzięki animacjom, filmom i grom edukacyjnym.

O firmie:


Firma: WECREO

Adres: al. Jana Pawła II 27

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-867

Telefon: 664 113 911

Domena: https://wecreo.com


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa