Opis:


Ich budowa trwa niezwykle szybko, a konstrukcja może być dość swobodnie dostosowywana do potrzeb zleceniodawcy. Dużym plusem jest także niski koszt inwestycji, który pozwala poczynić przedsiębiorstwu znaczące oszczędności. Ważne jednak, żeby obiekt był dostosowany do specyfiki firmy i zapewniał jej możliwość swobodnej realizacji zadań służbowych. Dlatego warto zlecić projektowanie hal systemowych specjalistom, którzy opracowują plan na podstawie wytycznych wskazanych przez klienta. Przekazane informacje adaptowane są do możliwości i zasad bezpieczeństwa. Dzięki temu powstanie funkcjonalny budynek, który zapewni komfortowe warunki pracy.

W ten sposób działa Wolstal, czyli doświadczony podmiot, którego pracownicy mogą pochwalić się wieloma realizacjami na swoim koncie. Ekipa zbiera pozytywne opinie. Kontrahenci, którzy korzystali z pomocy tych fachowców, podkreślają, że zlecenia są szybko finalizowane, a efekt działania jest wysoce zadowalający i odpowiadający zgłoszonym wcześniej oczekiwaniom.

Tego typu konstrukcje, których wzniesienie oferuje ta firma, mają charakter modułowy, co oznacza, że dowożone są w częściach do miejsc, gdzie mają powstać, a następnie składane. Dlatego ich złożenie nie jest czasochłonne.

Tym, co wyróżnia projekty przedsiębiorstwa, jest dostosowywanie ich do potrzeb danej organizacji. W przypadku zakładów produkcyjnych lub spedycyjno-logistycznych najistotniejsze jest, by zapewnić dużą przestrzeń funkcjonalną, dlatego architekci tak planują halę, by było w niej jak najmniej słupów podporowych znajdujących się we wnętrzu. Stworzy to warunki do niezachwianej komunikacji i swobodnego poruszania się pojazdów mechanicznych (wózki widłowe) oraz pracowników. Inżynierowie organizują przestrzeń w ten sposób, by oddzielić ciągi piesze od tych przeznaczonych dla maszyn. Gwarantuje to możliwość bezpiecznego wykonywania zadań, przez znaczną redukcję ryzyka wystąpienia wypadku.

Rampa oraz bramy to bardzo istotny element, który warunkuje szybki załadunek oraz rozładunek towarów, czyli podstawowe czynności niezbędne do rozpoczęcia dystrybucji przesyłek.

Nierzadko zachodzi potrzeba przewidzenia dodatkowych pomieszczeń. Często konieczne jest przewidzenie wnętrz sanitarnych, pokoi dla kierownictwa, biur obsługi klienta czy punktów wydawania paczek w ramach odbioru własnego.

O firmie:


Firma: WOLSTAL

Adres: Obornicka 330

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-689

Telefon: +48 613 071 111

Domena: https://www.wolstal.com/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

FivE-biuro

Poznań

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań