Opis:


Renomowana firma WUG MB od lat dostarcza swoim klientom elektryczne elementy grzejne przeznaczone do rozmaitych rodzajów bojlerów. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu w ciągu kilkunastu lat działalności w branży przedsiębiorstwo może zaproponować konsumentom najwyższej jakości produkty w przystępnych cenach.

Wśród artykułów cieszących się dużym zainteresowaniem znajdują się grzałki do bojlera z porządnym termostatem. Urządzenie jest wydajne, energooszczędne, trwałe, odporne na szkodliwe działanie wody. Firma projektuje modele w wariancie 230 V oraz trójfazowym 400 V. Kształt, długość oraz obciążenie powierzchniowe każdego egzemplarza jest projektowane według specyfikacji dostarczonej przez klienta. Produkt współpracuje z panelami fotowoltaicznymi, pompami ciepła, kotłami na ekogroszek. Poza tym asortyment zawiera wymienniki RT i RF o mocy od 500 do 3000 W, przeznaczone do standardowych bojlerów. Urządzenia zostały wykonane z elementów miedzianych, stali nierdzewnej. W przypadku modeli trójfazowych wymienników ciepła każdy egzemplarz jest dodatkowo niklowany, aby zwiększyć jego odporność na niekorzystne czynniki. Firma sprzedaje również spiralne elementy grzewcze oraz dodatkowe akcesoria (zawory, termostaty o zakresie pracy 30-90 stopni). Każdy klient może liczyć na profesjonalne doradztwo, pomoc w doborze najefektywniejszego rozwiązania.

Należy wspomnieć, że producent grzałek elektrycznych posiada odpowiednie certyfikaty potwierdzające, że wszystkie wyroby zostały wyprodukowane zgodnie z międzynarodowymi standardami IECEE wydanymi przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji. Z pewnością ważną informacją dla wielu osób będzie fakt, że urządzenia są zgodne ze sterownikami OTTER i STRIX.

Data dodania: 10-12-2021
O BLOGU
Źródło:
https://wugmb.com/grzalki-z-termoregulatorem


O firmie:


Firma: WUG MB Sp. z o.o.

Adres: Karola Libelta 2

Miejscowość: Środa Wielkopolska

Kod pocztowy: 63-000

Telefon: 61 285 64 00

Domena: https://wugmb.com/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

FivE-biuro

Poznań

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań