Opis:


Dziś niemalże wszyscy producenci samochodów wykorzystują czujniki TPMS. Jest to efektem nie tylko rosnących potrzeb kierowców, ale też europejskich regulacji. Zwiększają one bezpieczeństwo osób poruszających się pojazdami i wpływają na komfort prowadzenia. Są to nowoczesne czujniki ciśnienia spotykane w autach sprzedawanych w krajach należących do Unii Europejskiej, które coraz częściej stają się standardem. Kontrolują one właściwy stan ogumienia i wysyłają powiadomienia, gdy określone normy zostały przekroczone. Systemy nieustannie monitorują stan ciśnienia, co przekłada się na efektywność zużywania paliwa oraz stan opon, które rzadziej wymagają wymiany i odznaczają się dobrą przyczepnością do podłoża.

Stała kontrola, jaką zapewnia czujnik TPMS, jest bardzo ważna, ponieważ chroni przed zbyt wysokim lub niskim ciśnieniem w ogumieniu. Duże dysproporcje przyczyniają się do utraty sterowności pojazdu, a co za tym idzie – mniejszego komfortu kierowców. Takie opony często zawodzą w awaryjnych sytuacjach, przykładowo podczas poślizgu na ośnieżonej nawierzchni. Zwiększa to ryzyko groźnych wypadków i konieczności przeprowadzania kosztownych napraw.

Nie każdy wie, że za niskie ciśnienie przekłada się na większe spalanie, przez co kierowcy są stratni. Niestety samodzielne próby odnotowania różnicy ciśnień niejednokrotnie kończą się niepowodzeniem, ponieważ są niezauważane z zewnątrz. Tego typu czujniki można zamówić na stronie xfelgi.pl. Udostępniono na niej modele przeznaczone do pojazdów różnych marek, które pochodzą od cenionych na całym świecie producentów. Odznaczają się one małymi gabarytami i prostotą użytkowania.  Firma prowadząca witrynę zapewnia darmową oraz szybką dostawę.

O firmie:


Firma: Xfelgi.pl

Adres: Piotrkowska 4C

Miejscowość: Poniatów

Kod pocztowy: 97-330

Telefon: 509 700 012

Domena: https://xfelgi.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Metropolis Krzysztof Bugaj

Łódź

Mój Kot*PL

Bełchatów

SANKRA

Łódź