Opis:


Biżuteria sztuczna często jest bagatelizowana przy wyborze ozdób, gdyż wielu osobom wydaje się, że tylko wyroby z materiałów szlachetnych są warte uwagi. Trzeba jednak pamiętać, że współczesna moda lub różnorodność, a poza tym wyroby z materiałów innych niż metale szlachetne, mające zwykle klasyczny charakter, mogą nawet lepiej pasować do niektórych stylów, a także stylizacji, zwłaszcza casualowych. W dodatku nie do przecenienia zaletą biżuterii sztucznej jest fakt, że jest ona wykonywana z tak różnych materiałów, iż trudno wyliczyć je wszystkie, stale też pojawiają się nowe rozwiązania. Jednym z nich są kolczyki satynowe, które na pewno wiele osób zaskoczą, ale głównie w pozytywnym sensie. Taki produkt, w wielu wariantach, przede wszystkim kolorystycznym, ma w swojej ofercie hurtownia biżuterii sztucznej Yvon. Czy warto go wybrać?

Zdecydowanie tak i przemawia za tym wiele argumentów. Wyroby te są tak piękne, że zachwycić mogą się nimi nawet osoby, które do tej pory stawiały na ozdoby szlachetne. Kolczyki takie pozwalają wyróżnić się z tłumu, a także wspaniale podkreślają kobiecy charakter stylizacji. Świetnie wyglądają zwłaszcza do letnich, wakacyjnych strojów, podkreślając ich swobodny charakter.

Wiele osób będzie też zachwyconych tym, że choć ozdoby takie są duże i dzięki temu mocno rzucają się w oczy (nieraz wystarczając za całą biżuterię, co jest bardzo dogodne), są jednocześnie wygodne w noszeniu. Zawdzięczać należy to ich lekkości. Na pewno wiele pań chętnie nosi wielkie kolczyki, na przykład ciężkie koła, ale szybko uskarża się na związany z tym dyskomfort. Odznaczające się dużą wagą ozdoby można nosić tylko przez krótki czas, potem bowiem pojawia się ból uszu. W przypadku kolczyków materiałowych nie ma zupełnie takiego problemu, nawet gdy są one bardzo duże. Materiały, z jakich je wykonano, są leciutkie, wobec czego ozdoby te są w ogóle niewyczuwalne.

A co z trwałością? Staranne wykończenie, o jakie zadbali producenci, powoduje, że nie trzeba martwić się na przykład o strzępienie się materiału.

O firmie:


Firma: YVON

Adres: Grottgera 3

Miejscowość: Nowy Sącz

Kod pocztowy: 33-300

Telefon: 185211115

Domena: https://yvon.pl/pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów

FHU APIS Pitoń Marcin

Zakopane

Jan Byczkowski Fotografia

Zakopane