Opis:


Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że współczesne lakiery samochodowe, tworzone na bazie wody, są nie tylko ekologiczne, co jest godne pochwały, ale też niestety nietrwałe. Z tego względu nawet nowe samochody mogą nosić ślady uszkodzenia powłoki lakierniczej, bez względu na to, jak ostrożnym kierowcą się jest - zwłaszcza że elementowi temu zagraża wiele czynników. Kolejna sprawa, o jakiej warto wiedzieć, to fakt, że z sytuacją taką nie trzeba biernie się godzić, gdyż są sposoby na zabezpieczanie lakieru - a nawet nie tylko jego.

Metod na zachowanie swojego samochodu w dobrym stanie, cieszenie się jego estetycznym wyglądem, poszukuje wiele osób. To nie tylko dumni posiadacze nowych aut z fabryki, nierzadko kosztownych, ale też osoby przywiązane do swoich samochodów, chcące jeździć nimi jak najdłużej. Oczywiście fachowych usług w tym zakresie mogą też potrzebować na przykład posiadacze aut zabytkowych. Co można zrobić w takiej sytuacji? Firma Zadbane Auto Detailing ma wiele propozycji zabezpieczania lakieru. Są one kierowane do osób mających nowe auta, chcące je zabezpieczyć, by jak najdłużej wyglądały jak w dniu zakupu, jak i np. po renowacji lakieru.

Jedną z opcji w salonie w Warszawie jest oklejanie folią PPF. Metoda ta to alternatywa dla powłok ceramicznych czy krzemowych, a jest szczególnie godna wyboru z tego względu, że jej zastosowanie nie ogranicza się do zabezpieczania elementów lakierowanych. Folię można nałożyć na praktycznie wszystkie elementy auta, takie jak klosze lamp, progi czy nawet klamki. Jest to szczególnie polecane w przypadku części narażonych na uszkodzenia, na przykład podczas otwierania i zamykania auta, jak klamki, czy załadunku bagażnika - zatem okleja się zatem także sąsiadujące z nim elementy. Decydują się na to nie tylko posiadacze aut osobowych, ale też dostawczych, mogący w ten sposób wydłużyć żywotność swojego pojazdu.

Folia jest chętnie wybierana także z tego względu, że jest bardzo trwała - tym bardziej że jej mikrouszkodzenia zasklepiają się pod wpływem gorąca.

Data dodania: 13-12-2023
O BLOGU
Źródło:
https://zadbaneautodetailing.pl/folia-ppf/


O firmie:


Firma: ZADBANE AUTO WARSZAWA

Adres: Geodetów 20

Miejscowość: Piaseczno

Kod pocztowy: 05-500

Telefon: 885 107 707

Domena: https://zadbaneautodetailing.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa