Opis:


Niektóre nieruchomości są zlokalizowane w dosyć trudno dostępnych miejscach lub też zajmują spore obszary, w przypadku których przeprowadzenie wymaganych kontroli czy inspekcji technicznych byłoby czasochłonne i uciążliwe. Na szczęście w obecnych czasach można zastosować drony, aby szybko skontrolować dowolne tereny. Jedną z podstawowych usług małopolskiej marki działającej pod nazwą AMC jest właśnie fotogrametria z drona.

Innowacyjny sprzęt i sprawdzone metody pomiarowe

Firma wykorzystuje nowoczesne techniki oraz zatrudnia doświadczonych i odpowiednio przeszkolonych pracowników, którzy poradzą sobie niemal na każdym terenie. Przedsiębiorstwo najczęściej współpracuje z właścicielami czy też zarządcami obiektów zamkniętych, w tym również podziemnych. Poza nowoczesnymi bezzałogowymi statkami powietrznymi pracownicy mają do dyspozycji także skanery dalekiego zasięgu i skanery FARO Focus 3D, dzięki którym wykonywana jest usługa scanningu naziemnego (TLS) i scanningu lotniczego (LiDAR). 

Usługi z zakresu fotogrametrii lotniczej realizowane na terenie Małopolski

W ramach świadczonych usług marka jest w stanie wykonać szczegółowe mapy i modele 3D wybranego terenu, na którym planowane są określone inwestycje. Na firmowej stronie można zapoznać się ze szczegółowym zakresem realizowanych usług wraz z licznymi zdjęciami przedstawiającymi dotychczas wykonane projekty. Koszty i warunki współpracy są ustalane indywidualnie po przesłaniu zapytania ofertowego do przedstawicieli krakowskiego przedsiębiorstwa. Marka stale inwestuje w najnowsze sprzęty pomiarowe i przeprowadza szkolenia zatrudnianych osób. Zasięg działania firmy to zarówno całe województwo małopolskie, jak również inne regiony kraju.

Data dodania: 04-03-2022
O BLOGU
Źródło:
https://amc.net.pl/oferta,fotogrametria,78.html


O firmie:


Firma: Zakład Robót Górniczych i Wysokościowych "AMC"

Adres: Mników 389

Miejscowość: Morawica

Kod pocztowy: 32-084

Telefon: 12 656-70-88

Domena: https://amc.net.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów

FHU APIS Pitoń Marcin

Zakopane

Jan Byczkowski Fotografia

Zakopane