Opis:


Rejonizacja usług kancelarii prawnych pozwala na podniesienie jakości świadczeń oraz nawiązanie bezpośredniego kontaktu z klientami, na czym zależy dziś wielu odbiorcom, zwłaszcza przedsiębiorcom. Dzięki temu mogą oni liczyć na pomoc w nagłych sytuacjach, w których obecność prawnika jest nieodzowna. Ułatwia to także wymianę informacji, dokumentów oraz dyspozycji, szczególnie jeśli właścicielowi biznesu zależy na bezpieczeństwie danych i nie jest przekonany o tym, że ich przesył poprzez narzędzia technologiczne oraz sieć pozwala odpowiednio zabezpieczyć je przed nieuprawnioną autoryzacją. 

Na terenie stolicy działa realizator, którego domeną jest szeroko rozumiana obsługa prawna (w tym również doradztwo podatkowe) dla firm. Osoby z Warszawy i okolic mogą zapoznać się z przygotowaną przez kadrę propozycją współpracy, dostępną online na stronie internetowej jztl.pl. Świadczone usługi są płatne, a ich koszt zależny od rodzaju i stopnia zaangażowania pracowników kancelarii w interesy klienta. O pomoc prawnika można ubiegać się już na etapie zakładania działalności gospodarczej, bez względu na jej status prawny, wielkość, posiadany kapitał początkowy czy też ilość osób zatrudnionych, a także zasiadających w zarządzie.

Obsługa prawna i podatkowa firmy to poważne wyzwanie dla każdego przedsiębiorcy. Zazwyczaj osoba, która dopiero stawia swoje pierwsze kroki na rynku, nie jest świadoma niektórych zagrożeń. Niewiedza nie jest jednak żadnym usprawiedliwieniem dla polskiego ustawodawcy. Obowiązujące obecnie prawo działa bezwzględnie dla właścicieli biznesów, którzy nie dopełnili ciążących na nich obowiązków. Instytucje kontrolne są w stanie bez większej zwłoki nałożyć na osobę prowadzącą interes (nawet od niedawna) spore kary administracyjne oraz finansowe, których wysokość może poważnie zaciążyć na budżecie, a nawet doprowadzić do zamknięcia działalności. 

Korzystanie z usług zewnętrznego realizatora w zakresie obsługi prawnej i podatkowej firm pozwala uniknąć powyższych problemów. Jest to wygodna forma współpracy, oparta na outsourcingu. Generuje znacznie mniej kosztów niż zatrudnienie na etacie osobistego prawnika, a daje podobne profity. Nie jest to też inwestycja ryzykowna, jak w przypadku wyboru jako doradcy podatkowego kogoś niesprawdzonego, bez odpowiednich kompetencji. 

O firmie:


Firma: Ziobrowski Tax & Law

Adres: Plac Grzybowski 10

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-104

Telefon: 601813339

Domena: https://jztl.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa