Opis:


Pierniki i Mikołaj Kopernik to dwa skojarzenia, które jako pierwsze przychodzą najczęściej na myśl w związku z Toruniem. To przepiękne miasto położone w województwie kujawsko-pomorskim słynie jednakże również z cudownego położenia, ponieważ znajduje się ono nad Wisłą, co zresztą pięknie zostało wyeksponowane przez stanowiące idealne miejsce do spacerów Bulwary Filadelfijskie. Również Rynek słynie ze swojego uroku, którego dodaje mu jedynie fakt, że nie jest aż tak duży jak w największych polskich miastach. Dzięki temu łatwiej można się na nim odnaleźć, a i warte odwiedzenia miejsca znajdują się na jego terenie bliżej siebie. 

Toruń to jednak miasto, którego zwiedzenie może stanowić prawdziwą przygodę i warto w związku z tym skorzystać z oferty znajdującej się na stronie internetowej zwiedzajtorun.pl. Za jej pośrednictwem można wynająć przewodnika po Toruniu w cenie wyjątkowo atrakcyjnej, zwłaszcza zważywszy na bardzo wysoką jakość oferowanych usług. Bardzo atrakcyjna cena skierowana jest choćby do firm, które mogą otrzymać pomoc w zorganizowaniu noclegu, sal konferencyjnych oraz posiłków. Urządzane są także dla nich imprezy integracyjne, w ramach których odbywa się np. rejs po Wiśle, przejażdżka quadami lub gokartami bądź skoki spadochronowe. 

Oferta dla turystów indywidualnych także jest bardzo starannie przygotowana, w jej ramach można liczyć nawet na specjalne programy zwiedzania przygotowane z myślą o zaręczynach albo świętowaniu urodzin. W przypadku kilkudniowych wycieczek po Toruniu zorganizowany zostaje również rzecz jasna nocleg, a w dodatku liczyć można na wejściówki do muzeów i innych atrakcyjnych miejsc. 

Nie tylko Toruń w okolicy zasługuje jednakże na szczególną uwagę ze strony turystów. Również okoliczne miejscowości są warte odwiedzenia i można to zrobić z pomocą przewodnika po Toruniu. Jednym z takich miejsc jest Ciechocinek, jedna z najsłynniejszych uzdrowiskowych miejscowości w Polsce. Golub-Dobrzyń zasługuje na spędzenie w nim przynajmniej jednego dnia ze względu na piękne położenie i bardzo ładny zamek, podczas gdy w Inowrocławiu trzeba zobaczyć tężnie. 

Data dodania: 04-02-2020
O BLOGU
Źródło:
https://zwiedzajtorun.pl/cennik/


O firmie:


Firma: Zwiedzaj Toruń

Adres: Bażyńskich 8

Miejscowość: Toruń

Kod pocztowy: 87-100

Telefon: 600-638-077

Domena: https://zwiedzajtorun.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Auto Serwis Kwiatowa

Toruń

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

Bydgoszcz

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.

Rozgarty